W niezwykłym świecie Agaty 

W naszej szkolnej bibliotece odbyło się  piękne spotkanie, spotkanie między światami …

Tak się złożyło, że zechciała nas odwiedzić przesympatyczna autorka książek Pani Agata Niedroszlańska. Zarówno dla niej  i dla nas było to premierowe wydarzenie, ponieważ to pierwsze spotkanie Pani Agaty w takim charakterze, a istotne jest  też to, że  to absolwentka naszej szkoły. 

Przemiła atmosfera zachęciła młodzież do dialogu z pisarką, do zadawania pytań o inspiracje twórcze, tematykę, bohaterów jej książek, a także jak wygląda jej  warsztat pracy. Zaskakujące jest to, że dopiero takie spotkania uświadamiają tylu młodym ludziom, że każdy  ma potencjał i wystarczy tylko uwierzyć w siebie i odważyć się zrobić ten „pierwszy krok”         

Dziękujemy Agato za ten magiczny czas. Dzięki Tobie znaleźliśmy się „między światami”.

Dziękujemy