Czas wakacji nadszedł i na „Naszej Górce”

W uroczystym apelu kończącym rok szkolny 2021/22 udział wzięli zaproszeni goście: przedstawiciel Powiatu Gryfickiego p. Marian Maliński, Przewodnicząca Rady Rodziców p. Emilia Kwiatkowska oraz cała społeczność szkolna.

Po części oficjalnej na której nagrodzono uczniów za najwyższe średnie w nauce i zachowaniu, wyróżniono i nagrodzono uczniów osiągających najlepsze wyniki w sporcie. Po części oficjalnej nastąpiła cześć artystyczna, w której uczniowie przygotowali parodię niezapomnianych lekcji. Lekcje w „krzywym zwierciadle” pokazały jak odbierają uczniowie prace nauczycieli. Było radośnie, zabawnie i … pouczająco.

Na koniec apelu dyrektor przypomniał o zachowaniu bezpieczeństwa w czasie wakacji, życzył wszystkich samych szczęśliwych przeżyć i ponownego spotkania we wrześniu.