Dzień Edukacji Narodowej w Witosie połączony z „otrzęsinami” klas pierwszych

W naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej obchodziliśmy 12 października. Klasa 2TI wspólnie z wychowawcą, panią Elżbietą Grządziel, przygotowała część oficjalną i artystyczną.

Apel rozpoczął się od przemówienia Pana Dyrektor Wiesława Buchwała, który mówiła  o trudnej, ale jakże potrzebnej pracy nauczyciela. Również przewodnicząca Rady Rodziców skierowała życzenia dla nauczycieli.

Ostatnim punktem apelu było ślubowanie klas pierwszych. a dopełnieniem tej uroczystości były tradycyjne OTRZĘSINY – impreza nie tak oficjalna i poważna jak Ślubowanie, ale niezmiernie ważna. Dopiero po niej pierwszoklasiści mogą czuć się pełnoprawnymi członkami społeczności szkolnej.   Otrzęsiny okazały się prawdziwym hitem. Wspaniała zabawa nie przeszkadzała w konkurowaniu między klasami.