zdj 2

  

 Dobry start

W ramach projektu „Nowe kwalifikacje i umiejętności – gwarancją sukcesu edukacji w Powiecie Gryfickim” uczniowie, odbyli czterotygodniowe staże u lokalnych pracodawców, gdzie uczyli się praktycznego zastosowania zdobytych umiejętności.

  

Oprócz możliwości zobaczenia jak będzie wyglądała praca w zawodzie, w którym się kształcą, mieli możliwość rozwijania swoich umiejętności w dodatkowych kursach i szkoleniach, o co zadbali pracodawcy. Uczniowie za swoją pracę otrzymali wynagrodzenie „stażowe”, a dodatkowym atutem było poznanie tajników ich zawodu czy zdobycie dodatkowych kwalifikacji. Wielu z nich otrzymało pochwały. Dziękujemy pracodawcom, za umożliwienie odbycia u nich stażu oraz opiekę nad młodzieżą. Uczniom gratulujemy dobrego wyboru swojej kariery!

zdj 1

zdj 2

zdj 3
 zdj 4  zdj 6  zdj 5