Kolejny rocznik opuścił mury Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Płotach.

 

Kolejny rocznik opuścił mury Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Płotach.

W piątek 27.04.2018 r. odbyło się oficjalne pożegnanie tegorocznych maturzystów Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych w Zespole Szkół w Płotach.

 

 

W wydarzeniu wzięli udział ich młodsi koledzy, grono pedagogiczne oraz zaproszeni goście. Uroczystość rozpoczął dyrektor szkoły Wiesław Buchwał. Następnie wręczono nagrody dla najzdolniejszych absolwentów oraz dyplomy i upominki za udział w konkursach i pracę na rzecz szkoły.

Po zakończeniu części oficjalnej rozpoczęła się część artystyczna przygotowana przez uczniów klas trzecich (3 TI i 3 TH). Zostały wręczone nagrody w plebiscycie „Skomplikowana osobowość klasy 3TZ” w 15 różnych kategoriach. Gwoździem programu była przerobiona wersja kabaretu SMILE, przygotowana przez uczniów klasy 3 TI. Na zakończenie absolwenci otrzymali od młodszych koleżanek i kolegów drobne upominki na szczęście.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, a absolwentom życzymy połamania piór na czekającym ich już za kilka dni egzaminie maturalnym.