XVI Cross Mokasyna

 

XVI Cross Mokasyna

Tegoroczny „Cross Mokasyna” podobnie jak w roku ubiegłym, zaliczany jest do Grand Prix Powiatu Gryfickiego w biegach przełajowych, a ponadto jest eliminacją do Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

 

 

Naszą szkołę w tych zawodach reprezentowało pięciu zawodników: Natalia Kuna, Klaudia Dymiter, Izabela Kuna, Karolina Ostapiuk oraz Mateusz Krata.

Dziewczęta miały do pokonania dystans 1500 metrów, zaś chłopcy 2000. W kategorii dziewcząt szkół średnich (rocznik 1998 i młodsze) bezkonkurencyjna była Edyta Bielska. Nasza zawodniczka Izabela Kuna uplasowała się na czwartej pozycji. W kategorii chłopców szkół średnich Mateusz Krata zajął trzecie miejsce.

Zwycięzcy otrzymali dyplomy, medale, puchary i nagrody rzeczowe.

 

ozio_gallery_nano
Ozio Gallery made with ❤ by Open Source Solutions